Úvod » Decorlist plus 0,6mm

Tisk fotografie na vanilkový Decorlist plus 0,6mm

DECORLIST PLUS – vanilková příchuť

Jak už vyplývá i z ceny tohoto produktu, Decorlist Plus je lisovaná hmota o tloušťce 0,5mm. Je podstatně kvalitnější než běžný jedlý papír, méně prosvítá a jeho povrch je hladký a dobře ohebný. Decorlist Plus je výhodný pro tisk obrázků s vysokým rozlišením. 

Postup vytvoření objednávky     Dodací lhůty     Způsob dopravy a poštovné     Rozdíly mezi jednotlivými materiály

Řadit podle 
Výrobce 

 

naše cena 60 Kčběžná cena 150 Kč

naše cena 136 Kčběžná cena 90 Kč

naše cena 76 Kčběžná cena 45 Kč

naše cena 40 Kčběžná cena 150 Kč

naše cena 136 Kčběžná cena 150 Kč

naše cena 131 Kčběžná cena 150 Kč

naše cena 121 Kčběžná cena 90 Kč

naše cena 80 Kčběžná cena 90 Kč

naše cena 80 Kčběžná cena 90 Kč

naše cena 71 Kčběžná cena 45 Kč

naše cena 40 Kčběžná cena 45 Kč

naše cena 40 Kč


POSTUP vložení potištěného vanilkového listu - decorlistu na dort

Vyjměte obrázek z transportního uzavřeného igelitového sáčku (obrázek v sáčku je chráněn proti vysychání a tvrdnutí vanilkového list – decorlistu). Po vyjmutí ze sáčku odstraňte ze spodní části ochrannou folii. K aplikaci fotografie na dort decorgel nepotřebujete a nepoužívejte ho. Decorgel je totiž určen pro jedlý papír. Pokud budete dort v lednici uchovávat delší dobu (přes noc), aplikujte fotografii až ráno - před jeho předáním.

SLOŽENÍ

Škrob, maltodextrin, glycerol, cukr, stabilizátory E460i/E414, dextróza, emulgátory E435/E491/E471, potravinářské barvivo E171, vanilkové aroma, konzervační činidlo E202, sacharín a kyselina citrónová.

SKLADOVÁNÍ

Vytištěný decorlist list je dodáván v igelitovém sáčku se zip uzávěrem, v kartonové obálce. Takto jej skladujte při optimální teplotě 15-20°C, vlhkost 40-55% nejdéle 6 dní. Jestliže jedlý obrázek chcete skladovat déle, můžete jej zamrazit. Při rozmrazování je potištěný fondánový list křehký a je nutné k docílení původní měkkosti vyčkat delší dobu.

Typy zasílaných souborů

Dokument nebo obrázek nám můžete zaslat v jakémkoliv typu souboru (jpg, jpeg, gif, bmp, png, pdf, doc, docx, xls, xlsx, odt, psd, tis, atd.). Fotografie vybírejte ty, které mají co největší  velikost, aby po vytištění nebyly rozmazané. Pokud si s velikostí nebo rozlišením fotografie nejste jisti, můžete nám ji zaslat k posouzení na mail info@fotonadort.cz. Přitom uveďte, požadovanou velikost. Nejpozději do 24 hodin vám odpovíme. Tuto službu zákazníkům provádíme zdarma.

Jedlý inkoust používáme od firmy DECO Enterprises Ltd (Velká Británie)  a decorlisty od firmy AB Marketing GmbH (Německo)

Další informace na téma: jedlý papír, fondánový list a decorlist na Wikipedia.org

Decorgel na Wikipedia.org

Jedlý inkoust na Wikipedia.org

Dodací lhůta

Instruktážní videa

NzljNGI0Nj