OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Kupující je před vystavením objednávky povinen seznámit se s těmito Obchodními podmínkami. Odesláním objednávky potvrzuje, že akceptuje stanovené Obchodní podmínky a bude se jimi řídit.

Potvrzení objednávky dodavatelem

Odeslaná objednávka dodavateli je považována za návrh kupní smlouvy. Dodavatel kupujícímu potvrdí realizaci objednávky e-mailem. Termín potvrzení objednávky bude proveden ještě tentýž den, kdy byla doručena objednávka. To však pouze v případě, že byla doručena v pracovní době dodavatele. Pracovní doba dodavatele je pondělí až pátek od 8.00 do 16.00 hodin. Jestliže je objednávka doručena v průběhu pracovního volna, bude neprodleně potvrzena až po zahájení pracovní doby dodavatele.

Způsob dopravy

Česká pošta - doporučeně (52Kč).

Česká pošta EMS - express dodání do druhého pracovního dne. Objednávka musí být vystavena do 11.00hod (150Kč). Doručování i v sobotu.

Česká pošta - Balík na poštu - dodání zásilky na určenou poštu do druhého pracovního dne. Podmínkou však je, že objednávku vystavíte nejpozději do 11.00hod. (108Kč).

Česká pošta - Balík do ruky - dodání zásilky na určenou adresu do druhého pracovního dne. Podmínkou však je, že objednávku vystavíte nejpozději do 11.00hod. (135Kč).

Osobní odběr - není možný.

 

Způsob platby

1. Dobírkou - využívá se při zasílání fotografie prostřednictvím pošty +45Kč.
2. Bankovním převodem. Fotografie je odeslána po provedení platby.
3. Platební kartou.
4. ONLINE bankovní převody - tento způsob platby můžete použít, pokud disponujete internetovým bankovnictvím u Reiffeisenbank, Komerční banky, České spořitelny, mBanky nebo FIO banky. Rychlostí se platby vyrovnají platebním kartám. Jedná se o bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu ze standardního internetového bankovnictví zákazníka bez nutnosti vyplňování platebního příkazu (platební příkaz je již předvyplněn).  Při použití této platby je zboží ihned expedováno - nečekáme na připsání částky na náš účet.

 Dodací lhůta

Dodací lhůta podle jednotlivých způsobů dopravy:

Česká pošta - doporučeně

  1. Pokud objednávku obdržíme do 11.00hod. pracovního dne - fotografii předáme poště k doručení ještě ten samý den.
  2. Pokud objednávku obdržíme po 11.00hod. pracovního dne - fotografii předáme poště k doručení následující pracovní den.

Česká pošta zásilku zpravidla doručí následující pracovní den. Oficiální lhůta pro doručování je však 2 až 5 dní.

 Česká pošta - Balík na poštu 

Česká pošta garantuje dodání zásilky na určenou poštu do druhého pracovního dne. Podmínkou však je, že objednávku vystavíte nejpozději do 11.00hod.

 Česká pošta EMS – Express Mail Service

Česká pošta garantuje dodání do druhého pracovního dne. Podmínkou však je, že objednávku vystavíte nejpozději do 11.00hod. Doručování i v sobotu.

 

Storno objednávky

Objednávku lze stornovat nejpozději 2 hodiny po jejím odeslání.

Reklamační řád

Během přepravy zboží k zákazníkovi může dojít k poškození zásilky. V tom případě je třeba kontaktovat náš eShop www.fotonadort.cz a dohodnout jedno z následujících řešení:

1)     Zašleme zákazníkovi bezplatně novou fotografii

2)     Vrátíme peníze – vrácení peněz je podmíněno tím, že nám poškozenou fotografii doručíte.

Reklamaci lze provést telefonicky, mailem na info@fotonadort.cz nebo písemně na adrese Jan Stareček, Brigádnická 602/6A, 18200 Praha 8, CZ.

O průběhu relamace je zákazník informován telefonicky nebo mailem.

 

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Zákazník je oprávněn do 14 dnů ode dne převzetí zboží od kupní smlouvy odstoupit, a to bez udání důvodů. Odstoupení je možné i pro dílčí položky nákupu.

Nelze odstoupit od smlouvy na zboží, které podléhá zkáze nebo zákazník je vyňal z hygienckého obalu.

V případě, že si zákazník odeslanou zásilku 'na dobírku' nepřevezme, náleží dodavateli úhrada vzniklých nákladů. Výše nákladů odpovídá celkové ceně objednávky. 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu fotonadort.cz prohlašuje, že služby poskytované v rámci činnosti internetového obchodu jsou v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Veškeré osobní údaje zákazníků, získané na základě jejich registrace nebo nákupu zboží, budou používány výhradně pro obchodní a marketingové účely, za účelem poskytování služeb zákazníkům a plněním vyplývajícím z uzavřených objednávek. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.

Zákazník svým využíváním služeb internetového obchodu FOTONADORT.CZ zároveň uděluje souhlas ke shromaždování a archivování jeho osobních údajů.

Zákazník je oprávněn kdykoliv písemnou formou prostřednictvím e-mailové adresy info@fotonadort požádat o vymazání svých osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace.

OTlkY2F