DOPRAVA A DODACÍ LHŮTA
Doprava a dodací lhůta

Způsob dopravy

Česká pošta - Doporučené psaní (52Kč) - oficiální lhůta doručování Českou poštou je 2 až 5 dnů. Z praxe víme, že cca 85% zásilek je doručeno následující pracovní den, cca 10% druhý pracovní den a 5% zásilek je doručováno později.  

Česká pošta - EMS (150Kč) - express dodání do druhého pracovního dne. Objednávka musí být vystavena do 11.00hod. Pošta u tohoto způsobu dopravy provádí doručování i v sobotu. Tento způsob doručování do druhého dne je nejspolehlivější.

Česká pošta - Balík na poštu (108Kč) - pošta sice garantuje dodání zásilky na určenou poštu do druhého pracovního dne, avšak paxe ukázala, že ne vždy se lze na garantovanou rychlost doručení spolehnout. Cca 10% zásilek je doručován až třetí pracovní den.  Objednávka musí být vystavena do 11.00hod. 

Česká pošta - Balík do ruky (135Kč)- dodání na určenou adresu do druhého pracovního dne. Objednávka musí být vystavena do 11.00hod. 

Osobní odběr - není možný.

 

Dodací lhůta

Dodací lhůta podle jednotlivých způsobů dopravy:

Česká pošta - doporučeně

  1. Pokud objednávku obdržíme do 11.00hod. pracovního dne - fotografii předáme poště k doručení ještě ten samý den.
  2. Pokud objednávku obdržíme po 11.00hod. pracovního dne - fotografii předáme poště k doručení následující pracovní den.

Česká pošta zásilku zpravidla doručí následující pracovní den. Oficiální lhůta pro doručování je však 2 až 5 dní.

Česká pošta EMS – Express Mail Service

Česká pošta garantuje dodání do druhého pracovního dne. Podmínkou však je, že objednávku vystavíte nejpozději do 11.00hod.

Česká pošta - Balík na poštu 

Česká pošta garantuje dodání zásilky na určenou poštu do druhého pracovního dne. Podmínkou však je, že objednávku vystavíte nejpozději do 11.00hod.

Česká pošta - Balík do ruky

Česká pošta garantuje dodání zásilky na určenou adresu do druhého pracovního dne. Podmínkou však je, že objednávku vystavíte nejpozději do 11.00hod.

  

Způsob platby

1. Dobírkou - využívá se při zasílání fotografie prostřednictvím pošty +45Kč.
2. Bankovním převodem. Fotografie je odeslána po provedení platby.
3. Platební kartou.
4. ONLINE bankovní převody - tento způsob platby můžete použít, pokud disponujete internetovým bankovnictvím u Reiffeisenbank, Komerční banky, České spořitelny, mBanky nebo FIO banky. Rychlostí se platby vyrovnají platebním kartám. Jedná se o bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu ze standardního internetového bankovnictví zákazníka bez nutnosti vyplňování platebního příkazu (platební příkaz je již předvyplněn).  Při použití této platby je zboží ihned expedováno - nečekáme na připsání částky na náš účet.

NTkzMTI2N